• تلفن: 88257345
  • ایمیل: info@pooyasazeh.com
  • ساعات کاری: 08:00-17:00

فروش قطعات سازه فضاکار

فروش قطعات سازه فضاکار | Sale of space structure parts

کلیه قطعات مورد استفاده سازه فضا کار در این شرکت تولید و عرضه می گردد که در ادامه با انواع آن آشنا خواهید شد.

انواع قطعات سازه های فضایی

قطعه مخروطی :

به منظور انجام فرآیندهای هندسی در محل اتصال بخش های مختلف به گوی، از قطعه مخروطی استفاده می شود و آن را به لوله جوش می دهند.

این قطعه در دو مدل کششی و فشاری به وجود آمده و نقش آن جلوگیری از تراکم لوله ها در نزدیکی گوی است.

امروز قطعات مخروطی در اندازه های مختلف طراحی و تولید شده اند و در واقع می توان نقش بسیار مهمی را برای قطعات مخروطی در بین انواع قطعات سازه های فضایی در نظر گرفت.

پیچ ها :

پیچ ها قطعه دیگری هستند که در سازه های فضایی از آن ها استفاده شده و در واقع یکی از مهم ترین ابزار یراق هایی هستند که در صنایع گوناگون شاهد استفاده از آن ها هستیم.

از پیچ ها به منظور متصل کردن قطعات مختلف به یکدیگر استفاده می شود و در سازه های فضایی نیز از آن ها به عنوان یکی از انواع قطعات سازه های فضایی مهم یاد می شود.

شما می توانید متناسب با نیاز خود در سازه فضایی از پیچ های مختلف در اندازه های گوناگون استفاده کرده و به بهترین شکل ممکن بخش های گوناگون سازه خود را به یکدیگر متصل کنید.

اسلیو :

تولید اسلیو سازه فضایی یکی از اجزا شبکه سقف سازه های فضایی محسوب می شود.

اسلیو سازه فضاکار، مهره ای شش گوش یا شش ضلعی است که در خرپای فضایی تحت نیروی فشار عمل می کند.

از اسلیو سازه های فضاکار، برای محکم نمودن پیچ های دو سر مخروطی المان سازه فضا کار در داخل گوی نیز استفاده می شود.

اسلیوهای اسپیس به دو شکل شیاردار و سوراخ دار تولید می شوند و توسط پین به پیچ متصل می شوند.

ابعاد اسلیو های سازه سه بعدی بر اساس نیاز سنجی هر پروژه و بر اساس سایز پیچ ها که خود متاثر از مقادیر احجام لوله ها و نیز گوی های سازه فضایی است، تعیین می شود.

بدیهی است برای هر ساز پیچ، لوله، گوی و مخروطی در پروژه سازه های فضاکار، جنس، سایز و احجام اسلیوها نیز متغیر بوده و در نتیجه محاسبات و قیمت اسلیو هم متفاوت خواهد بود.

گوی :

بدون هیچ شک و تردیدی در بین انواع قطعات سازه های فضایی ، مهم ترین نقش را گوی ایفا می کند. در واقع این بخش به عنوان هسته اتصالات سازه های فضایی محسوب می شود.

گوی کره فولادی تو پری است که از آن برای به وجود آوردن پایداری و ارتباط بین اعضا استفاده شده و در واقع شما می توانید تمامی اعضا و بخش های مختلف سازه های فضایی را از طریق گوی در یک مکان ثابت نگه داشته و اقدام به ایجاد تعادل در بین این بخش ها کنید.

این مسئله باعث شده تا گوی به عنوان یکی از مهم ترین انواع قطعات سازه های فضایی شناخته شود. امروزه گوی ها از جن آلومینیوم و فولاد تولید شده و با توجه به ویژگی های این دو ماده شاهد به وجود آوردن گوی هایی با ویژگی های مختلفی هستیم.