شرکت پویا سازه آمیز در سال 1388 با هدف نیل به روشهای نوین طراحی ، و اجرای سازه های فضایی، سازه های سبک  ، و بر پایه مشتری مداری تاسیس گردیده است. تلاش مستمر در ارتقاء کیفیت ، به روز بودن ، ارائه طرح ها و ایده های نو و متفاوت ، بکارگیری روشهای بهینه اجرایی از مهمترین اهداف شرکت پویا سازه به شمار می روند. رزومه کاری درخشان و موفق شرکت پویا سازه خود گواه است که این مجموعه تا کنون به لطف خداوند و به سبب تلاشهای شبانه روزی و هدفمند پرسنل مجرب و دلسوز شرکت ، قدمهای محکمی را در این مسیر برداشته و در ادامه این راه ، با انگیزه و تلاش بیشتر ، به سمت افقی وسیع تر ، گسترده تر و روشن تر که چشم انداز فعالیتهای آتی شرکت خواهد بود ، گام برخواهد داشت.

سخن مدیر عامل :
ما و همکارانمان در گروه پویا سازه بر آن شدیم تا با بهره گیری از تخصص ، تجربه با انبوهی از طرح ها و ایده های منحصر به فرد نقطه عطفی باشیم در زیبا سازی و ایجاد نشاط و تنوع در فضا های مختلف شهری و شهروندی اعم از مسکونی ،تجاری ،اداری و نمایشگاهی .

سعی بر آن داریم تا با ارائه روشهای برتر و نوین طراحی ، اجراء و به کار گیری مدرن ترین و با کیفیت ترین متریال های روز ساختمانی و با هدف :

1- حداقل هزینه

2- حداکثر بهره وری